Vrcholí listopad, měsíc všudehrálského hodnocení

Milí všudehrálové,

do uzávěrky čtvrtého ročníku Všudehrálského hodnocení hřišť zbývá necelý týden. I letos bude uzávěrka posledního listopadu, tedy o půlnoci ze čtvrtka 30.11. na pátek 1.12. 2017.

Chtěli bychom Vás vyzvat k hodnocení, ale i k označení hřišť, na nichž máte letošní zkušenost. S tím je samozřejmě i spojena aktualizace počtu odehraných hřišť (těžko můžete hřiště hodnotit, když ho nemáte označené jako odehrané – systém vás k tomu nepustí).

Kdybyste si chtěli oživit, jak se přihlásit do administrace, aktualizovat odehraná hřiště, tak zde http://vsudehralove.cz/jak-si-aktualizovat-odehrana-hriste/, či začít hodnotit, tak na http://vsudehralove.cz/jak-hodnotit-pravidla-a-principy/.

V systému byly změněny počty jamek u hřišť v Grabštejně, Úholičkách, Yard Resortu v Předboji. Bude zajímavé, kam se Grabštejn – loňský vítěz mezi devítkami, dostane v letošním hodnocení mezi osmnáctkami.

Takže hodnoťe, kdybyste měli s přihlášením problémy, pište na kryspin@vsudehralove.cz

Výsledky by potom měly být vyhlášeny okolo Mikuláše zde na www.vsudehralove.cz a budou dány k dispozici všem médiím, věnujícím se golfu.

Kdybyste se chtěli podívat na výsledky hodnocení z minulých let, tak na http://vsudehralove.cz/hodnoceni-hrist/.

Těšíme se na Vaše názory vyjádřené v letošním hodnocení a těm, co už mají hodnocení hotové – děkujeme

AH a JK