Jak si aktualizovat odehraná hřiště

Milí všudehrálově, sezona finišuje, začíná její bilancování a s tím spojený problém, jak si rozšířit počet odehraných hřišť ve svém seznamu, aby člověk viděl, kam se vyhoupl ve všudehrálském žebříčku. Protože se řada z Vás vrací k aktualizaci jednou ročně, je čas připomenout, jak na to:
1/ Zadáte si webovou adresu http://admin.vsudehralove.cz/
2/ Objeví se Vám stránka s dvěma kolonkami, do té horní napíšete svůj mail, který jste posílali při prvním přihlášení
3/ Zadáte do spodní kolonky heslo – pokud jste ho zapomněli, napište si o něj na kryspin@vsudehralove.cz. (Na tento mail pište i o radu či připomínky k provozu stránky)

4/ Objeví se vám úvodní stránka do administrace, kde najdete návody, jak si přidávat odehraná hŕiště, aktualizovat si osobní údaje (handicap) a hlavně hodnotit. Každá kolonka má svou lištu k otevření, je pak obvykle nutné spustit proces tlačítkem Upravit a hlavně nezapomenout nové údaje uložit, opět – překvapivě – tlačítkem Uložit.

5/ Aktualizace hřišť je potřebná i pro jejich hodnocení. Formulář vám nabídne k hodnocení jen ta hřiště, která máte označena jako Odehraná

Tak aktualizujte a hodnoťte, koncem listopadu se hodnocení pro tento rok uzavře a v prosinci budou zveřejněny výsledky.

(veškeré informace v tomto článku jsou určeny registrovaným všudehrálům. Ti, kteří ještě nemají odehráno aspoň 60 hřišť v České republice – nebo mají, ale dosud se nezaregistrovali – to mohou brát jako výzvu)