Pozor! Přístup do fomuláře  pro „Všudehrálské hodnocení“ dostávají členové spolku mailem po přihlášení. Návod k přihlášení zde

Hodnocení 2019 – A zase Ostravice. Všudehrálům se líbí nejvíc

Všudehrálové mají ve svých preferencích ohledně českých hřišť jasno. Stejně jako loni vynesli ve svém hlasování na první místo Ostravici, na dalších místech se odehrály jen malé přesuny. Druhá je Ypsilonka, třetí Karlovy Vary. Na medailové pozice ale tvrdě dotírá kácovská Panorama, která se za poslední tři roky posunula ze sedmého na celkově čtvrté ….

Hodnocení 2018 – U Všudehrálů vyhrála Ostravice, dlouhodobě ale vede Ypsilonka

Golfový spolek Všudehrálů sdružující hráče, kteří hráli na více než 60 českých hřištích, už po páté vybíral nejlepší české hřiště. Letos zvítězila osmnáctka na severu Moravy, Ostravice. Druhá je severočeská Ypsilonka a třetí Karlovy Vary. Ostravice tak triumfuje vůbec poprvé. Mezi devítijamkovými hřišti obhájily prvenství Lipiny

Hodnocení 2017 – Zase Ypsilonka. Všudehrálům se líbí nejvíc

Všudehrálové mají ve svých preferencích ohledně kvality českých hřišť celkem jasno. Stejně jako loni i předloni vynesli ve svém hlasování na první místo Ypsilonku, na dalších místech se konaly jen malé přesuny. Druhá je Ostravice, třetí Karlovy Vary. Obě hřiště si oproti loňsku jen vyměnily pozice, to moravské dosáhlo letos na stříbro.

Výsledky všudehrálského hodnocení golfových hřišť pro rok 2016

Žádné velké přesuny, ale menší změna na medailových místech. Tak by se dalo charakterizovat letošní všudehrálské hodnocení při srovnání s loňským rokem. Liberecká Ypsilonka si pro sebe nadále udržuje první místo, když získala průměrné hodnocení 4,344 body.

Výsledky Všudehrálského hodnocení golfových hřišť pro rok 2015

Již podruhé přinášejí členové spolku Všudehrálů své hodnocení hřišť. Celkově nejlepším hřištěm v roce 2015 je podle hlasování Spolku Všudehrálů liberecká Ypsilonka, v podskupině devítijamkových hřišť zvítězil východočeský Grosshof u Broumova. Ypsilonka si vedla nejlépe i v jednotlivých kategoriích – kategorie Hra, Příroda – estetika i Atmosféra. Jen v kategorii Zázemí a služby našla přemožitele – Albatross.

 

Výsledky Všudehrálského hodnocení golfových hřišť pro rok 2014

Celkově nejlepším hřištěm jsou podle hlasování Spolku Všudehrálů Mariánské Lázně, v podskupině devítijamkových hřišť zvítězil severočeský Janov. V jednotlivých kategoriích si nejlépe vedly areály Albatross (kategorie Hra), Čeladná (Zázemí a služby), Ypsilonka (Příroda – estetika) a opět Mariánské Lázně (Atmosféra)více…

 

VÝROČNÍ VŠUDEHRÁLSKÉ HODNOCENÍ GOLFOVÝCH HŘIŠŤ

Ke golfu patří poměřování výkonů neodmyslitelně. Tak proč nezhodnotit i kvalitu a krásu golfových areálů v České republice? A kdo jiný než golfista – člen Spolku všudehrálů, který vyzkoušel už většinu hřišť v Česku, by se měl vyjadřovat k jejich úrovni? Kriticky soudit může ten, kdo poznal mnohé a má představu, jakých vrcholů či nížin může daná sféra dosáhnout.

Cílem Všudehrálského hodnocení je sestavit žebříček golfových hřišť v České republice a tím i napovědět všem golfistům, jak si to které hřiště v očích běžných hráčů stojí a co nabízí. Nejde o žebříček všepostihující a dokonalý, ale měl by podat relevantní výpověď o golfových areálech v Česku.

Pokud jste tedy dosáhli počtu alespoň šedesáti odehraných hřišť v Česku, pokud jste členem Spolku všudehrálů, máte možnost zapojit se do Všudehrálského hodnocení golfových hřišť. Členové spolku hodnotí ta hřiště, na kterých hráli, a to ve čtyřech kategoriích (více JAK HODNOTIT). Přispějte i Vy svým názorem! Čím více hráčů se zúčastní, tím vyšší hodnotu budou mít celkové výsledky.

Členové Spolku všudehrálů dostávají mail s výzvou a přístupem k hodnocení, kde jsou popsány technické náležitosti. Teprve po obdržení tohoto mailu je možné hodnotit.

Před samotným hodnocením si prosím přečtěte následující instrukce JAK HODNOTIT, které Vám napoví, jak a podle čeho přidělovat body jednotlivým hřištím v daných kategoriích.

JAK HODNOTIT – PRAVIDLA A PRINCIPY