Zpráva o stavu Všudehrálů – srpen 2014

Všudehrálové mají v srpnu 2014 53 členů, z toho je 5 žen.

Je tu velká novinka: 2 jsou nositeli zlatého odznaku, těsně po sobě (1. resp. 3.8.) odehráli své sté hřiště Kryšpín a Vojtíšek. Na stříbrný odznak má nárok 7 borců, na bronzový 44.

Věkový průměr Všudehrálů je těsně nad 50  (50,1) – dva z nás jsou nad 70, šest nad 60, nejmladšímuje  34, šest Všudehrálů je mladších 40 let.

Handicap – opět novum: máme zde jedenkrát PRO, jinak od 4,6 po 33. Třináct borců je s jednociferným HCP. Průměrný handicap máme 16,4.

Průměrný počet odehraných hřišť je 70,01.

Všichni Všudehrálové hráli Konopiště a Karlštejn, Černý Most, Mstětice a Poděbrady.

Z rezortů si odkliklo nejméně Všudehrálů (48) brněnské Kaskády. Nad 50 Všudehrálů si odkliklo tato osmnáctijamková hřiště: Benátky, Beřovice, Cihelny, Čertovo Břemeno, Dýšina, Karlovy Vary, Kunětická Hora, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Mnich, Sokolov a Ypsilonka

Z osmnáctek má nejméně z nás Casu Serenu (22), těsně nad 30 mají Kravaře, pod 40 pak ještě Barbora u Teplic, Pyšely, Lázně Bohdaneč.

Mezi devítijamkovými hřišti vede Motol (52), nad 50 má i Štiřín. Na druhé straně nejméně (7) nás hrálo Búřov a Těšetice, do dvaceti Všudehrálů bylo v Hradci Králové – Roudničce, Hukvalech, na Jezerech v Ostrožské Nové Vsi, na Lipinách u Karviné, na hřišti Na Vrších u Třebechovic, na Osyčině u Holic, v Radíkově u Olomouce, Slušovicích, Srbsku v Českém ráji, Hnátnici u Ústi nad Orlicí, ve Velkých Karlovicích u slovenských hranic, ve Zlíně.

Ze šestek jsme hráli nejvíce u Prahy v Předboji (18), nejméně (2) v Městě Albrechtice. Zde se není co divit, hřiště je tu velmi mladé a o jeho znormování se informace rozcházejí (Viz Máme 103 nebo 99 hřišť?) .