Zase o hřiště víc – Město Albrechtice

„Tak máme zase jedno nově znormované hřiště. Mluvil jsem s pane Procházkou, co má normování na starosti. Ale pro nás to moc neznamená. My, co jsme tu dalekou cestu vážili už v době, kdy poprvé server ČGF uváděl, že to je znormované, nám se to jen překlopí z hřišť mimo struktury,“ napsal nám lídr všudehrálského žebříčku Aleš Laboutka. Ano, Město Albrechtice se se svou šestkou znovu zařadilo mezi znormovaná hřiště. Snad už natrvalo.
Výlet na východní úpatí Jeseníků je možné kombinovat ještě s návštěvou Opavy, hrou v Kravařích (pro pamětníky zdejší devítka nabrala dostavbou na 18 úplně jinou kvalitu), na Šilheřovické klasice, či na luxusní devítce v Karviné.
Za správce všudehrálského webu mám prosbu k těm, kteří v už Albrechticích hráli: zkontrolujte si ve svých administracích ono překlopení, máme pocit, že se nám tam někde vloudila chybka a ne všechna překlopení se povedla. Jako příklad mohu uvést účastníky loňského rekordního cyklu Golf Cirkus, kteří toto hřiště odehráli, ale nezobrazilo se jim. Museli jsme jim jej administrátorsky přihrát. Také se nám ještě nepovedlo otevřít Město Albrechtice pro hodnocení. To až v srpnu. Léto, dovolené, prázdniny.
Ono těch změn v našem počítání bude víc. Už se hraje 18 jamek na Grabštejně, také Yard resort v Předboji na sever od Prahy se rozšířil ze šestky na devítku. A podobné rozšíření se chystá i v Úholičkách na druhém břehu Vltavy.
Zato hřiště u Kbel a Vinoře na letošní otevření nevypadá.
Tak hezké léto.