Výroční všudehrálský turnaj se blíží – už 8. dubna

Už jste se o tom nejspíše dočetli, ale pro jistotu ještě jednou: Letos slavíme pět let všudehrálského hnutí. A oslavíme je – jak jinak – golfem. Všudehrálský turnaj bude v pondělí 8. dubna na hřišti Loreta v Pyšelích. Začínáme od 10 hod.

Turnaj má – vedle možnosti si zahrát brzy na jaře – především všudehrálskou kontaktní úlohu. Všudehrálové jsou od Františkových Lázní po Třinec, od Janova po Těšetice, moc se neznají, poznávají se spíše po malých skupinkách, které spolu vyráží na golf. V Pyšelích bude možnost poznat všudehrálů víc. Proto se budou sestavovat flajty losem, los proběhne v pátek 5.4. v pravé poledne klasicky v pražské restauraci u Hrocha, kde všudehrálská myšlenka vznikala. Definitivní uzávěrka přihlášek tedy bude ve čtvrtek 4.4. ve 20 hod. Složení flajtů a teetimy budou na vsudehralove.cz zveřejněny ještě v pátek 5.4. 2019.

Ale – milí všudehrálové – nepořádáme nijak zvlášť komerčně zajištěný turnaj. Fee bude 1000 Kč, v tom je hra, oběd a drobné občerstvení při hře. Je nás, všudehrálů, 180. Podle množství přihlášených půjdeme postupným startem buď z „jedničky“, nebo zároveň z „jedničky i desítky“. Nepočítáme se 100% účastí, to bychom se na hřiště nevešli, ale kdo ví. Proto by bylo fajn, kdybyste dali do 15.3. vědět na mail kryspin@vsudehralove.cz, že chcete přijet, aby bylo možné vybrat správný systém startu, zajednat dostatek obědů apod. Při definitivní uzávěrce přihlášek 4.4. už hrozí, že můžete spadnout pod čáru, danou systémem startu, který musíme koncem března na hřišti domluvit.

Dík za pochopení, pls, ozývejte se na kryspin@vsudehralove.cz.

Ještě jedna věc, jak bylo řečeno, není to nijak zvlášť komerčně zajištěný turnaj. Přátelskou záštitu sice převzal viceprezident ČGF Jura Werner, věnuje putovní talíř pro vítěze turnaje, ale stále je otevřené pole pro donátory jakýchkoli cen, suvenýrů, památek či užitečných prezentů účastníkům turnaje.

Na závěr ještě detail: pro ty, kteří dosud nemají číslovaný všudehrálský odznak, ale i pro ty, jimž se už opotřeboval či ztratil, by měly být odznaky k dipozici. Abychom se na hřištích lépe poznávali…

Těšíme se na Vás