Všudehrálský turnaj 17. 8. v pravé poledne

Tak definitivně potvrzeno: letošní Všudehrálský turnaj bude 17. srpna na osmnáctijamkovem hřišti v Piheli u České Lípy. S managementem hřiště jsme se dohodli na postupném startu z jamek 1 a 10. První flajty vyrazí na hřiště ve 12.00 hod. Hrát se bude klasický handicapový turnaj, podle pravidel ČGF.

Startovní listina bude zveřejněna v neděli 16.8. v 18 hodin. V současné chvíli – do první uzávěrky –  je přihlášeno 40 všudehrálů. Vzhledem k divnému létu po koronavirovém jaru (a po domluvené možnosti hrát z 1. a 10. jamky) jsme se rozhodli otevřít ještě druhé přihlašovací okno pro max dvacítku hráčů. V okamžiku, kdy nás bude přihlášeno 60, uzavřeme i toto druhé okno. Limit vysvětlím: Všudehrálský turnaj je také o setkání lidí se stejnou “úchylkou”, tak chceme být cca do hodiny všichni na hřišti, abychom se opět cca v průběhu hodiny zase sešli v klubovně. Vize, že jedni už končí a další se teprve vydávají do hry, představám o setkání nevyhovuje.

O průběžném počtu přihlášených budeme na všudehralských stránkách informovat.

Hrací poplatek bude 1000 Kč, v tom je hra, oběd (výběr ze dvou jídel) před či po hře, svačina a voda do bagu a žeton na driving.