Všudehrálové opět extrémně na Zakletém, letos 7.10.

Nastává podzim a podzimní golfové hrátky. Už tradičně sem patří extrémní (přírodní) golf v lyžařském areálu na Zakletém v Říčkách v Orlických horách, pořádaný pod záštitou Všudehrálů.

Letošní termín je sobota 7.10. od 9 hod.

Připraveno je 18 jamek, na některých z nich budou premiérově i dámská červená odpaliště. Jako obvykle se na vrchol Zakletého putuje po modré sjezdovce, dolů se jde po černé. Jamky jsou dlouhé od 50 do 250 m, cílem je dohrání míčku do vzdálenosti 75 cm od vlajky.

Start postupný, pořadí a uspořádání flajtů bude zveřejněno na www.vsudehralove.cz a na rickovsky-double.estranky.cz večer před turnajem, tedy v pátek 6.10. (hráči ze větších dojezdových vzdáleností půjdou v pozdějších flatech).

Startovné je 250 Kč, v ceně je občerstvení před turnajem a oběd po hře.

Po obědě je tradiční výlet lanovkou na vrchol a poté tradiční disciplína Longest-Nearest, ve které se budeme snažit překonat národní rekord Petra Maříka z roku 2015, kdy jednou ranou zahrál míč na 6,3 m od jamky vzdálené 330 m (s převýšením cca 125 m).

Přihlašujte se na kryspin@vsudehralove.cz, na spoluhráčích.cz ze Symbiozy Nebeská Rybná nebo na fcb profilu A TOUR Čechy a Polsko.