Tak nám znormovali Čapí hnízdo

Když jsme před půl rokem psali v článku Kolik nás je, milé ženy, že nám do seznamu českých hřišť – zatím mezi ty mimo struktury – přibylo Čapí hnízdo, měli jsme reakce: Snad to neznormují, manželka by mi zakázala tam hrát. A je to tady: od minulého týdne je Čapí hnízdo mezi znormovanými. Takže, milí všudehrálové, berte to jako kofolu: když musíš, tak musíš. Naše slečna čeština to dokáže pojmout pokaždé jinak.

Hŕiště je v tuto chvíli překlopené z těch”mimo struktury” do těch “znormovaných”. Ono překlopení se odehrálo i s těmi, kteří už mají toto hřiště označené jako odehrané, jim bylo automaticky přičteno.

Hlavní informace je: aktuální stav počtu hřišť v České republice je 107. K tomu připočítáváme zrušená hřiště Lipno, Oderský park Ostrava, Trhový Štěpánov a Nová Amerika. ČGF má – na rozdíl od všudehrálů – v seznamu mezi znormovanými i Rotschildovu Akademii v Šilheřovicích (už jsme to párkrát vysvětlovali) proto součty nesouhlasí.

A těšme se: příští rok se nejspíše otevřou Dolní Dobrouč a Vinoř, obě mají být osmnáctky, na osmnáctku by se mělo rozšířit i Prague Oaks.