Střípky k všudehrálskému turnaji

Stále platí, že výroční všudehrálský turnaj bude 8.4.2019 na hřišti Loreta v Pyšelích

Zatím je přihlášeno 45 všudehrálů, z toho dvě ženy. Uzávěrka přihlášek je 4.4. ve 20.30. Přihlášky posílejte na kryspin@vsudehralove.cz. Je to náš – všudehrálský – turnaj, pro nečleny spolku je tedy uzavřený.

Půjdeme postupným startem od 10.00, sestavu flajtů vylosujeme v pátek 5.4. v poledne v restauraci u Hrocha v Praze na Malé straně, zveřejněna bude ještě v pátek na všudehrálských stránkách.

Hrajeme na rány s handicapovým vyrovnáním, tedy od počtu odehraných ran odečtete číslo odpovídající vašemu hcp – tzv. hrací handicap (viz tabulka http://www.loretagolf.cz/hriste/hraci-hcp/). Tento způsob se nám zdál nejspravedlivější napříč hendikepovým systémem. Také bychom nechtěli, aby si někdo stěžoval, když je hlavním mottem turnaje první velké společné potkání, že si při tom – na samém začátku sezony – zhoršil svůj handicap.

Z vložených soutěží to zatím vypadá na nearest na jamce č. 8, což je kratší ze dvou vedle sebe položených tříparů – 128 m a z kopce.

Bude připravená voda do bagu a pišingr – sponzorsky zajišťuje Lukáš Duchoň. V ceně hry je pak domluvená polévka pod balkónem klubovny a výběr ze tří jídel po hře (jídlo se volí při registraci).

Hlavní cenu – putovní všudehrálský talíř – přislíbil viceprezident ČGF Jura Werner, o další ceny se starají Viliam Buchert, Robin Drahoňovský, Andrej Halada, Aleš Laboutka, Luboš Procházka, Roman Žamboch a jistě i dosud neznámí další všudehrálové.

Kryšpín si vzal svou obvyklou záštitu přes počasí. Za poslední 10 let mu při golfu pršelo jen dvakrát, tak to snad zase udrží bez deště.