Extrémní golf na sjezdovkách v Říčkách bude i v den státního smutku

Již po páté se na říčkovských sjezdovkách v Orlických horách utkají golfisté v extrémní podobě svého sportu. Deset jamek vede po modré sjezdovce vzhůru, následuje šest po černé dolů, a po jedné na cvičné louce a dojezdu červené sjezdovky. Turnaj se odehraje v sobotu 12.10. 2019, začne cannon startem v 9.30. Sraz a registrace účastníků je od 8.30, hrací fee je 300 Kč, zahrnuje občerstvení před hrou, oběd a vodu do hry.
Pořadatel řeší situaci, že v den pořádání turnaje bude s největší pravděpodobností vyhlášen státní smutek. Předpisy v tomto případě neupravují, že by neměly být pořádány sportovní akce, pořadatel by ale měl připomenout událost, kvůli níž je státní smutek vyhlašován. Způsob připomenutí bude vyhlášen před začátkem turnaje. Z provozních důvodů nebudou jamkové praporky pověšeny na půl žerdi. Turnaj tedy BUDE.
Po vlastním turnaji vyjedou účastníci ještě jednou na vrchol a zkusí překonat národní rekord v disciplíně LONGEST-NEAREST, kdy se snaží jednou ranou dostat co nejblíže 330m vzdálenému praporu, při převýšení 125 m. Stále platí nejlepší výkon Petra Maříka z prvního ročníku v roce 2015, kdy jeho míček skončil 6,3 m od jamkového praporu.
Přihlášky posílejte do čtvrtka 10.10. do 20 hod na kryspin@vsudehralove.cz. Více informací na rickovsky-double.estranky.cz.