Očekávání tohoto roku

Jestliže jsme na jaře slavili páté výročí od vzniku všudehrálského hnutí, v létě či v časném podzimu jsme v očekávání dalších významných posunů.

Ke konci července se počet všudehrálů vyhoupl na číslo 197. Takže kdy bude dvoustý? Ještě v srpnu? Nebo až v září? Nebo si budeme muset ještě vice počkat? Věřím srpnu. Přemýšlím, s čím bude odznak číslo 200 spojen. No, nechme se překvapit.

Ale všudehrálové dosáhli letos v létě už jedné mety. Počet stříbrných všudehrálů překročil padesátku. Pro odznak s „kulatým číslem“ si přijde ke Hrochovi Milan Švácha.

A ještě jedno velké očekávání. Od začátku roku se počet zlatých Všudehrálů drží na čísle 19. Nejblíže ke kýžené stovce a tedy dvacítce na odznaku má Stanislav Fruhvirt s 99 hřišti a potom Andrej Halada s 97. Andrej zatím tvrdí, že si se stovkou počká na nějaké pěkné nové hřiště. Podle dostupných informací z českých luhů a hájů to tedy letos nebude.

PS. To máte tak, když napíšete, že jste v očekávání dvacátého zlatého Všudehrála, tak než to pověsíte na internet, tak se objeví. Petra Švamberková. A jestli mě paměť neklame, než tohle dopíšu tak tu bude jednadvacátý zlatý, Petřin partner Jarda Malec. Žebříčkem totiž prostupovali pořád spolu. Tak jsem zase v očekávání.

(kr)