Nová sezona – tak nevím

Milí všudehrálové, vítám vás na začátku nové sezony. Ale nějak to drhne.

Počasí vypadá sice ideálně, ale…

Je tu ona mimořádná virová situace, která sice nebrání hrát golf – spíše zatím naopak – flajty po 4 nastaveným omezujícím pravidlům víc než vyhovují, ale…

Ta omezující pravidla v podstatě neumožňují pořádání turnajů s více než 7 flajty. Sice nyní stanovený termín mimořádné situace nedosahuje předpokládaného termínu všudehrálského turnaje – což je 22. duben, ale… Ze zákona vyplývá, že se souhlasem poslanecké sněmovny může vláda ona mimořádná opatření prodlužovat dle potřeby.

Proto ono – tak nevím. Každopádně v přípravě turnaje budeme pokračovat, v úsporné variantě, protože je akce nejistá. Cca za měsíc bychom měli říct definitivní slovo, to už bude – možná – jasněji. Ale klidně je možné, že turnaj vyhlásíme a budeme muset udělat tlustou lajnu a ti, kteří se přihlásí po naplnění zákonného limitu možných účastníků, budou mít smůlu, ale to si ještě řekneme, podmínky přihlášení ještě přesně stanovíme.
Takže, pokud byste se chtěli všudehrálskěho turnaje zúčastnit, prosím sledujte tyto stránky nejlépe o velikonocích.

A zatím? V úterý 17.3. nás čeká překvapení v podobě nového osobního hcp. Od neděle 15.3. budou servery odstaveny, v úterý dopoledne se dočkáme. Snad tato nová hcp- i díky ztíženým možnostem pořádání turnajů – nebudou definitivní.

Snad se letos podaří otevřít aspoň 45 nových jamek (dalších devět Prague Oaks, osmnáctky v Dolní Dobrouči a ve Vinoři). Byl by to příjemný přísun nových jamek, nových hřišť, nejpilnější všudehrálové by se pyšnili třemi jedničkami – tedy 111 hřišti, v případě Aleše Laboutky dokonce 112.

Co ještě drhne – jsou slíbené nové všudehrálské stránky. Vzhledem k tomu, že to děláme tzv. na koleně, v garáži, či jako přidruženku, tak času se nějak nedostává. A nově vymyšlená databáze, podoba, přístup do osobní administrace, svůj čas potrébují. Třeba se to v době, která nepřeje večernímu restauračnímu, sportovnímu či kulturnímu vyžití, překlopí k lepšímu.