Dvaadvacátý duben a bez turnaje

Milí všudehrálové, tak nám utekl den, kdy řadě z nás připomněl diář v mobilu, že by měl být všudehrálský golfový turnaj v České Lípě. Bohužel situace je taková, že sice si zahrát můžeme, ale potkat se s golfovými přáteli nesmíme. Zatím.
Koronavirové zákazy snad pominou, čas turnajový začne. Ale kdy? V červnu ještě nejspíš ne, nebo jen v omezeném počtu. V červenci? V srpnu?

Na srpen jsme se rozhodli vsadit. Tedy veřejná otázka, kterou ještě dostanete mailem. Co byste říkali, kdybychom se setkali na Všudehrálském turnaji v srpnu, například v pondělí 17.8.? Místo bychom ponechali podle plánu – tedy Pihel u České Lípy. Prosím, napište, jak se na tento návrh díváte, na mail kryspin@vsudehralove.cz

V mezidobí hezkou hru, vbrzku (podle posledních zpráv a nočních mrazíků to brzko bude ale až v červnu) by se měla otevřít Dolní Dobrouč, letos by měly být zkompletovány i “Ouksy” na jihu Prahy a také je ohlášené otevření Vinoře na severovýchodním okraji hlavního města. Zavření nás snad žádná nečekají.