Co nás – tedy všudehrály – čeká v roce 2020

Začněme nejlépe chronologicky:

Krásný nový rok, aspoň jako přání – neplatí nepřímá úměra o co těžší Nový rok, o to lehčí nový rok.

Chystáme novou podobu všudehrálských stránek, měly by být více user friendly, měly by více „adekvátní současným trendům a využívající všechny výrazové prostředky počítačové grafiky,“ (citát z AH). Věřím, že během ledna s nimi vyjedeme, je třeba i poděkovat filozofické fakultě UK, oboru StuNoMe, který tento přerod zařadil do formátu studijních praxí.

Bude Všudehrálský turnaj. Ve středu 22. dubna 2020 na hřišti v Piheli – nedaleko České Lípy. Hlasování těsně vyznělo pro středu, převážily hlasy hráčů, kteří v pondělky objíždějí seniorské toury. A bylo to opravdu těsné, tak v roce 2021 budeme hrát v pondělí, chtěli bychom se s pořadateli seniorských tour domluvit, aby všudehrálům jedno pondělí v dubnu přenechali.

V březnu dostanou všudehrálové do svých mailů pozvánky na turnaj.

Do roku 2020 vstoupilo 215 registrovaných všudehrálů (to, že bylo v tabulce více osob, bylo způsobeno tím, že se pár hráčů zaregistrovalo dvakrát – při výroční revizi zjištěno, čistíme).

Na zlatý odznak za 100 odehraných českých hřišť má právo 22 hráčů a hráček, na stříbrný (za 80 hřišť) 58.

V roce 2020 nás nejspíš čeká otevření druhé devítky Prague Oaks v Nebřenicích u Prahy a také otevření osmnáctijamkových hřišť ve Vinoři (okr. Praha – východ) a Dolní Dobrouči (okr. Ústí nad Orlicí). Podle všeho ale slůvko „nejspíš“ je tak trochu alibismus autora tohoto textu.

Opět se tak přiblížíme ke 110 živým hřištím v České republice. Aktuálně máme 107 hřišť, díky čtyřem v mezidobí zrušeným hřištím může mít leader tabulky až 111 zásahů. Ale vzhledem k tomu, že Lipno a Oderský park byly zrušeny již před vznikem všudehrálského hnutí, se dosud nikdo takovou statistikou nepochlubil.

V nové podobě všudehrálských stránek mělo být lépe vyznačeno, jaký podíl na celkovém výsledku mají tato zrušená hřiště, resp. kdo má odehrána všechna aktuální hřiště.