Vytvořte si svou mapu odehraných hřišť

Zábava pro zimní večery je tu, když nemůžete na hřiště, vytvořte si svou mapu odehraných golfových hřišť v Česku.

Návod nám poslal Martin Kubečka – „teprve kandidát na všudehrála“, jak sám sebe označil. Poslal nám svou interaktivní mapu na ukázku,

poslal i video s návodem,

říká, že je to docela snadné. Vysvětlení je přehledné a při troše všudehrálské důslednosti a trpělivosti se dostanete ke kýženému výsledku. (Nezapomeňte se podívat na popisek pod video, jsou tam ty správné odkazy na databáze, což je podstata celé mapy, za vytvoření souboru golfcoursesCZ patří Martinu Kubečkovi obrovský dík)

Můžete si tam i vyhrát s určitými vychytávkami, aby se vám mapa více líbila. Třeba mít barevně rozdělena zobrazená hřiště podle toho, jestli jsou to ta počítaná znormovaná, nebo jestli jsou to ta mimo struktury, či už zrušená. A potom si nechat nehraná jen s jamkou a vlaječkou a ta odehraná s ikonkou golfisty.

I když je tu upozornění pro uživatele tabletů a mobilních telefonů: Jestliže máte google mapy nastavené na svém zařízení jako aplikaci, může vám to dělat neplechu. A vracet vás to do defaultního nastavení aplikace. Ale dá se to. Když se ubráníte a mapu neotevřete v aplikaci, ale přes web. Takže pozor: vyzkoušeno pro PC, při všudehrálské invenci lze čekat i inovace pro další operační systémy.

Takže děkujeme Martinu Kubečkovi za vánoční dárek a přejeme mu, aby brzo splnil onu šedesátkovou podmínku a stal se všudehrálem.

Hezké vánoce a PF 2019 všem