Dětské nemoci Všudehrálství. Které hřiště tam patří a které ne?

Tak jsme měli rekordmanku, naklikala si sto hřišť, ale vzápětí nás požádala, abychom ji vymazali, protože to byl pokus, jak náš server funguje – chce totiž o Všudehrálech psát. Ne, nemáme primárně možnost, jak zkontrolovat, jestli s námi hrají internetoví klikači férovou hru. Máme však vymyšlené dva způsoby, jak podezřelé výsledky zkontrolovat. Ona „rekordmanka“ nás ale k tomuto procesu nedonutila, vysvětlující přiznání přišlo rychle.
Jako reakce na existenci Všudehrálů a vznik Seznamu hřišť přišla i otázka, proč nemáme zařazené ostravské hřiště Oderský park a naopak máme Trhový Štěpánov, kde se loni nehrálo.
O hřišti Oderský park jsou rozporuplné informace, přestalo mít stavební povolení a byla tam zrušena možnost hrát. Potom se tam hrát opět začalo, ale hřiště je podle jejich serveru uváděno jako přírodní. ČGF to jednou znormovala, ale nikdo neříká, jestli je to znormované hřiště to, co je nyní přístupné. Na serveru Oderského parku píší, že jejich klubové turnaje se hrají jinde než na tomto hřišti. Podle fotografií bych místní greeny považoval v principu maximálně za zimní… Zase je tu ta samá otázka, je ono znormované hřiště to, co je dnes přístupné? Kde je pravda?
Trhový Štěpánov je obdobná situace. Znormované hřiště, loni zavřené. Slibuje, že letos znovu otevřou.
Nejsme jako Všudehrálové instituce, která by byla schopna situaci rozsoudit.
Proto prosíme: vážení Všudehrálové, nebo aspoň adepti, jestli máte k Oderskému parku přístup, prosím, posuďte z hráčského hlediska, jestli je to přístupné hřiště ono znormované a dáme ho do počítání. Z informací na internetu to nejsme schopni rozsoudit a osobní zkušenost nemáme.
Je to obdobné s bývalým hřištěm u Lipna, které už nějakou dobu nefungovalo a server cgf.cz s ním i přesto počítal.
Každopádně dík za podnět, víme o něm, ale v tuto dobu nedokážeme situaci sami rozsoudit.
Jsme na začátku cesty, určitě se k něčemu společně dobereme.
kr