Pozor změna: Chystáme Hřiště pod čarou

Když všudehrálové tak opravdu všude, řekli jsme si a rozhodli jsme se rozšířit naši tabulku o hřiště, která zanikla ale i o hřiště, která jsou mimo struktury ČGF. Seznam těchto „domácích“ hřišť nikde pořádně neexistuje, zkoušíme jej dát dohromady. Věříme ve všudehrálskou pomoc. Pokud nějaké hřiště na seznamu na konci tohoto článku nenajdete, prosíme napište na kryspin@vsudehralove.cz, hřiště doplníme.

V průběhu první části sezony bychom chtěli novou podobu Počítání hřišť zveřejnit. Pravidlem pro doplnění by mělo být, že když na ono hřiště v sezoně přijdete, najdete základně upravené hřiště s vyznačenými odpališti a jamky se vztyčenými vlajkami. Zároveň by měla být na místě – případně na internetu – dostupná scorecarta. Dík za všudehrálskou spolupráci.

Pravidla nového počítání budou takováto: Počítání hřišť rozšíříme o ta hřiště, která byla v evidenci ČGF, ale buď již zanikla, nebo se na nich nehraje. Tato hřiště se započítávají do statistiky. Řešíme tak i okamžik, kdy si více než 25 z nás napsalo do statistiky Trhový Štěpánov, a nyní bychom měli administrativně jednou započítané hřiště odebírat. To je špatně – shodli jsme se. Už jsme podobný administrativní úkon dělali u hřiště v Městě Albrechtice, které se zřejmě objevilo v databázi ČGF předčasně nebo omylem. Těm, co si jej započítali – bylo nás méně než prstů na jedné ruce – jsme jedno hřiště ubrali. Nicméně v databázi zaškrtnuté okénko zůstává a v okamžiku, kdy se Město Albrechtice objeví na seznamu znormovaných hřišť ČGF, bude hráčům tento bod připsán.

Tento princip uplatníme i u hřišť, která dosud nejsou v databázi ČGF a kde se golf dá hrát. Tato hřiště se budou počítat pouze do hřišť pod čarou – ale data budou zavedena v databázi a v okamžiku znormování bude hřiště automaticky připočteno.

Dík za všudehrálskou spolupráci.

 

Seznam hřišť pod čarou

 

1)      Zaniklá hřiště (byla evidována ČGF) – počítají se do všudehrálské statistiky

 

Lipno   –    http://www.lipnogolf.cz/

Oderský park, Ostrava   –   http://www.gcova.cz/index.php

Trhový Štěpánov   –   http://www.atriumgolf.com/

 

2)      Hřiště mimo struktury ČGF – NEpočítají se do všudehrálské statistiky (má-li je hráč zaškrtnuté a v mezidobí je hřiště znormováno, přidá se mu do statistiky automaticky). Seznam je průběžně doplňován – i když je hřiště zrušeno, tak v seznamu zůstává, s upozorněním – viz Třímany

 

Hančova bouda, Benecko   –   http://www.hancovabouda.cz/cz-index.html

Zámek Berštejn   –   http://www.zamek-berstejn.cz/clanky/golf—sport-resort.html

Liščí louka, Šumava   –   http://www.golfsumava.cz/o-nas

Košťálov u Lomnice n.Pop. – Oleška   –   http://www.golf.erbani.cz/hriste.htm

Lukavice u Rychnova n/Kn – Malý Texas   –   http://www.malytexas.cz/klub_country_golf.htm

Město Albrechtice   –   http://www.gcma.cz/

Morcínov, u Lomnice n.Pop.   –   http://golf-lomnice-nad-popelkou.webnode.cz/

Příseka, Jihlava   –   http://www.golf-jihlava.cz/uvodni-stranka/

Severák, Jizerské hory – Cross golf   –   http://www.skijizerky.cz/cz/leto/letni-aktivity/areal-severak/cross-golf-severak-589.htm

Spytice   –   http://www.gcspytice.cz/

Třímany (uzavřeno/zrušeno)   –   http://golf-trimany.unas.cz/

Úholičky – Snail golf   –   http://www.golfsnail.cz/

Vsetín – Arena   –   http://golfburov.cz/

Zlonín – Vrabčák, Polní akademie   –   http://www.golfzlonin.cz/