Nový seznam hřišť pro rok 2015

Od Nového roku máme na vsudehralech.cz nový seznam hřišť, který čítá 103 položek. S koncem roku vypadlo ze seznamu (stejně jako na Kde hrát na cgf.cz) hřišťátko ve Městě Albrechtice, na druhou stranu přibyla tři hřiště: brněnská městská akademie Kširovka, přátelská devítka Nebeská Rybná v Orlických horách a zatím devítka (devět hotových jamek z plánovaného osmnáctijamkového hřiště) v Pihelu mezi Českou Lípou a Novým Borem.

Server ČGF konečně vypustil ze svého seznamu ostravské hřiště v Oderském parku a zřejmě záhy vypadne i Trhový Štěpánov, kde to nevypadá na znovuzprovoznění.

Díky změnám v seznamu došlo i změnám v žebříčku. Pěti všudehrálům byl snížen počet odehraných hřišť o Město Albrechtice, lídr tabulky už si stihnul doplnit Nebeskou Rybnou a tak zůstal na 101.

Na jaře zřejmě vypukne mezi pražáky doplňování o Českou Lípu, mezi Brňáky o Kšírovku. Nebeská Rybná se nejspíš zařadí do sběratelského výletu po malých hřištích východních Čech: Roudnička u Hradce Králové, Na Vrších u Třebechovic, Osyčina cestou do Ústí nad Orlicí, kde je hřiště v Hnátnici. Potom na sever do Nebeské Rybné u Rokytnice v Orlických horách, lze se zastavit na dosud neznormovaném Malém Texasu v Lukavici u Rychnova a táhnout ještě více na sever na Grosshof u Broumova, který už se polepšil ze 6 na 9 jamek. Závěr tohoto výletu by se dal udělat na Nové Americe nedaleko od Jaroměře, kde hráče čeká 27 jamek a místní prezident také patří mezi Všudehrály.