Druhý ročník všudehrálského hodnocení hřišť

Opět máme listopad a podruhé vrcholí všudehrálské hodnocení hřišť.

Hodnocení probíhá průběžně, hráči mohou hodnotit po celou sezonu, mohou se k němu nespočtukrát vracet, zohledňovat aktuální zkušenosti z hřišť – letos poprvé budeme zjišťovat, zda a jak se mění hodnocení pro zkušenosti s hřišti hranými v aktuální sezoně – můžete si je označit zaškrtnutím Ano v řádku Hráno letos. Tato „letošní hodnocení“ budou (budou-li mít dostatečnou vypovídací hodnotu) srovnávána s hodnoceními dlouhodobými, tak by se měly dát vyčíst tendence – například zda se u hřiště zlepšuje atmosféra nebo mění zázemí a služby.

Tak jako minulý rok se ke konci listopadu hodnocení uzavřou – stáhnou do statistik a od toho okamžiku už se nová hodnocení budou zohledňovat v následujícím roce

Údaje by měly být během prosince zpracovány a na sklonku roku vyhlášeny. Počítáme opět s určitou medializací, Všudehrálům pak budou kompletní výsledky přístupné po přihlášení do administrace – jak je už ostatně zvykem.

Stejně tak – jak jsme stanovili při úvodním ročníku, do výsledků jsou zařazována hřiště, na jejichž hodnocení se podílelo minimálně 10 % všudehrálů.

Takže, milí všudehrálové, hodnoťte. Abyste mohli hodnotit, je třeba se přihlásit do administrace na admin.vsudehralove.cz. Pokud se vám v mezidobí podařilo zapomenout přístupové údaje, je třeba se ozvat na kryspin@vsudehralove.cz

Přejeme příjemné vzpomínky při kladném hodnocení a ostrou myš při nepříliš pozitivních zkušenostech.

Zvědavce, pídící se po výsledcích hodnocení, zveme na www.vsudehralove.cz v druhé půlce prosince 2015